Культура

Козюк "перевіз" Гройсмана у Вінницький художній музей. ФОТОрепортаж

19 жовтня 2010, 16:06

У Вінницькому художньому музеї відкрилась виставка Заслуженого художника України Володимира Козюка присвячена діючому меру Вінниці Володимиру Гройсману «Мер і місто».

Виставка, яка складається із 41 фотографії презентована як у чорно-білих так і кольорових тонах та виконувалась протягом чотирьох років.

В.Козюк пояснив, що будні мера та робочі дні зображені чорно-білими фото, так як ці кольори найкраще відображають та демонструють саме робочі моменти. «Це будні і це репортажна фотографія і вона повинна бути чорно-білою», - пояснив В.Козюк.

Кольоровими фото на виставці представлені роботи, пов’язані із святкуванням Дня міста та фотографія з дружиною – це свято.

«Моя експозиція – це є щира та сердечна подяка нашому меру, депутату і просто громадянину свого міста Володимиру Гройсману», - пояснив мету виставки В.Козюк.

Він розповів, що в процесі підготовки цієї експозиції у багатьох виникало запитання: скільки платять, навіщо це все? «Це лише моя власна ініціатива, яка виникла спонтанно як у вдячного батька, втішеного мешканця свого дому й свого двору, врешті, як у людини, яка любить своє місто, як у патріота своєї країни, як у заслуженого художника України», - сказав В.Козюк.

Він також висловив своє захоплення, гордість та любов до рідного міста. «Я надзвичайно радий усьому тому позитивному, що відбувається в нашому місті. Багато подорожуючи, я зрозумів, що незважаючи на усі красоти світу, найкраще – моє місто» - сказав В.Козюк.

Крім того, заслужений художник України заперечив узгодження фотографій з В.Гройсманом і зазначив, що відбирав фотографії для цієї виставки сам особисто.

В.Козюк подарує усі роботи, представлені в експозиції Вінницькому художньому музею.

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 


 

ВИННИЦА.info

Фото надані Володимиром Козюком

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі