Місто

Креативні ідеї вінничан: сквер Альтмана, USB в трамваях, пляжі та сонячний годинник

2 квітня 2016, 15:36

 У Вінниці з 1 до 10 квітня триває голосування за проекти в рамках Бюджету громадських ініціатив. Станом на 20 годину 1 квітня на сайті міськради та в «прозорих офісах» вже проголосували 226 вінничан. Всі виставлені на голосування проекти є суспільно корисними, важливими і цікавими. Серед Великих проектів є досить креативні ідеї, авторами яких є не лише дорослі, а й діти.

Зарядка для гаджетів в громадському транспорті

Встановлення розеток USB для підзарядки будь-яких сучасних гаджетів в громадському транспорті міста.

 

Автомайданчик для дітей в центральному парку

У центральному парку м. Вінниці збудувати дитячий авто майданчик, на якому в масштабі будуть зосереджені всі елементи міської інфраструктури об лаштовані дорожніми знаками та дорожньою розміткою.

 

«Альтман Сквер» у центрі міста

«Альтман сквер» на вулиці Архітектора Артинова між будинками № 38 та 40. Це облаштування локації для створення відкритого культурного простору. В сквері пропонують облаштувати сцену та сидіння, встановити лавочки-подіуми, забезпечити освітлення скверу та зробити «будиночок на дереві» для дітей. Сквер хочуть присвятити відомому художнику-кубісту, вінничанину Натану Альтману.

 

Пляж на Тяжилові

В мікрорайоні Тяжилів біля АС «Східна» облаштувати пляж, біля озера встановити дитячий майданчик, лежаки, альтанки на воді та роздягальні.

 

Пляж «Спартак»

Повна реконструкція пляжу «Спартак» на вул.. Братів Коріатовичів (Свердлова), створення ігрових майданчиків, очищення прибережної зони від бур’янів і сміття.

 

Сонячний годинник «Лицар Сонця»

Сонячний годинник «Лицар сонця». Авторами проекту є школярі, вони пропонують розмістити годинник на будь-якій відкритій площі міста, де немає затіняючих об’єктів (будівель, дерев). Циферблат годинника передбачено викласти з тротуарної плитки двох кольорів, а години вказуватиме Гетьман з булавою.

 

«Книжка фонтан» і «Галявина казок» на Вишеньці

На просп.. Космонавтів біля будинку№63 (бібліотека) створити «Галявину казок», стилізований під книжку фонтан, бібліокінозал в приміщення бібліотеки та «Музей іграшки».

 

Нагадаємо, на голосування, яке триватиме до 10 квітня виставлено 80 проектів. Всі бажаючі можуть обирати серед ідей найкорисніші та найцікавіші, які можна втілити в життя.

Проголосувати можна:

1. в робочі дні в «Прозорих офісах»: понеділок, вівторок, середа, четвер – з 9.00 год. до 18.00 год, п’ятниця – з 9.00 до 17.00 год. Для голосування необхідно мати при собі паспорт, або інший документ, в якому зазначено, що Ви – проживаєте, працюєте або навчаєтесь у місті.

2. на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив» - «Голосування» після реєстрації в персональному кабінеті.

Вінничани мають право віддати свій голос за один ВЕЛИКИЙ та один МАЛЕНЬКИЙ проекти.

Як відомо, бюджетом міста передбачено 5 млн. гривень на бюджет громадських ініціатив.

ВИННИЦА.info, фото з проектів, поданих вінничанами

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: проекти ідеї 
Матеріали по темі