Місто

«Кредити, шуби та шлюб: про що писали вінницькі газети 100 років тому» - містян запрошують на нову безкоштовну екскурсію

31 жовтня 2019, 09:32

У Вінниці розробили новий екскурсійний маршрут - «Кредити, шуби та шлюб: про що писали вінницькі газети 100 років тому». У неділю, 3 листопада, його презентують містянам і гостям обласного центру.

«Сто років тому містяни брали книги у кредит і не мали, де купити готового одягу. А ще, як і ми, нарікали на підвищення тарифів і знайомилися, не маючи Tinder.

Що таке «Повампъ»? Де одягалися вінничани і як шукали кохання? Які «таємні» хвороби лікували за оголошеннями? Запрошуємо дізнатися, чим жила дореволюційна Вінниця за свідченнями тогочасної преси», - повідомляє департамент маркетингу і туризму Вінницької міської ради.

Екскурсія відбудеться: 3 листопада о 12:00.

Тривалість: 1,5 години.

Екскурсія відбудеться в центрі міста. Про місце старту екскурсійного маршруту буде повідомлено додатково у листі підтвердження.

Участь в екскурсії безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaluCC7lqukFcoBuaJhnw8jTY7pune_M_QGB0Jcu591VhHTA/viewform

Кількість місць обмежена.

Вінниця.info

Теги: екскурсії Вінниця історія 
Матеріали по темі