Місто

Крокодил за огорожею, «гола» черепаха та тюльпани – фоторепортаж з Центрального парку Вінниці

12 травня 2020, 13:07

Впродовж кількох років в Центральному парку Вінниці навесні регулярно оновлюють квіткові клумби у формі різних тварин. Зокрема, перша така фігура «Крокодил» з’явилася на одній з алей парку. Згодом, біля головного входу до улюбленого місця прогулянок багатьох вінничан, з’явилася «Черепаха». Цьогоріч планове реставрування «Крокодила» вже виконали, але «Черепаха» ще чекає на оновлення.

Вінниця.info підготувала фоторепортаж з Центрального парку.

В Центральному парку Вінниці оновили після зими клумбу «Крокодил». Фігуру огородили парканом, що є безумовно доцільним рішенням, адже кілька років тому, до чергового сезонного оновлення, це місце стало улюбленим для дітей, які гралися навколо клумби, ніби в пісочниці, та полюбляли поскакати на «Крокодилові».

Окремо, біля головного входу до парку, неподалік озера з лебедями, на оновлення чекає ще одна квіткова клумба – «Черепаха». Наразі можна помітити, що на «маківці» фігури вже почала зеленіти молода трава, але решта «Черепахи» ще потребує реставрації.

Також, ще в квітні в парку зацвіли тюльпани із 40 тисяч саджанців. Їх до Вінниці завезли з Нідерландів.

Раніше ми писали, що КП «Вінницязеленбуд» оголосив тендер на закупівлю 40 тисяч штук цибулин тюльпанів. Очікувана вартість – 500 тисяч гривень. Передбачено було придбати чотири сорти квітів, по 10 тисяч цибулин кожного сорту тюльпанів.

Більше фото - у слайдері

Вінниця.info

Теги: Центральний парк реставрація квіти 
Матеріали по темі