Афіша Вінниці

Культовий рокер Гліб Самойлов 24 листопада приїде у Вінницю з кращими хітами «Агата Крісті»

28 жовтня 2016, 17:29

 Рок-ідол Гліб Самойлов, з іменем якого асоціюють цілий період в історії російського року, 24 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів виступить у Вінниці зі своєю групою TheMatrixx з програмою «Thebest!».

Крім нових пісень Гліб Самойлов виконає цілий блок нетлінних хітів «Агата Крісті»: «Опиум для никого», «Ковер-вертолет», «Секрет», «Как на войне» та багато інших улюблених мільйонами пісень, на яких виросло не одне покоління.

«Агата Крісті» у 90-ті стала по-справжньому культовою групою – і все завдяки тим унікальним пісням, які написав саме Гліб Самойлов.

-24 листопада Вінниця сповна відчує драйв культової рок-музики!  Будуть улюблені культові хіти і шалена енергетика, приголомшливий звук та грандіозне світлове шоу, театральна атмосфера, готичний шарм і фантастичне рок-звучання, - обіцяють організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 

   

У свої 46 років рокер продовжує епатувати і дивувати публіку. Його концерти – це гримуча суміш готичного пост-панку та електронної музики, глибоких текстів, просочених сарказмом і «магією», містичної атмосфери і ураганно-експресивної манери виконання.

Свою групу TheMatrixx Гліб Самойлов створив після розпаду «Агата Крісті» у 2010 році.

Гурт TheMatrixx одразу розпочав свій творчий шлях у статусі визнаної рок-легенди, адже у групу кожен музикант прийшов на піку слави:  Гліб Самойлов, Дмитро СнейкХакімов і Костянтин Бекрев грали в «Агата Крісті», а Валерій Аркадін – у групі «Наив».

Роково-синтетична музика, зухвала, але виразна лірика і провокаційний імідж прославили TheMatrixx, зробивши її найяскравішим явищем альтернативної сцени. За 6 років група випустила  чотири альбоми, один акустичний, концертний DVD і зіграла тисячі концертів. 

Ця команда суперпрофесіоналів з перших акордів бере зал у полон ритмічної уваги, співпереживання, кайфу і драйву. У цьому вінничани переконаються на концерті 24 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів.

Квитки на вінницький концерт Гліба Самойлова і групи TheMatrixx коштують від 200 до 500 гривень. Квитки продаються на сайті http://bilet.vn.ua, у касах ТЦ «Петроцентр», ТСК «Магігранд» (2 поверх), театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна замовити за телефонами: (0432)57-55-55, (098)101-00-63, (093)101-00-63.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гліб 
Матеріали по темі