Інтерв'ю

Кирило Буданов: «Зараз немає підстав вважати, що ядерний удар в найближчій якійсь перспективі може бути нанесений по Україні»

1 жовтня 2022, 14:28

Керівник головного управління розвідки генерал-майор Кирило Буданов в інтерв’ю з Наталею Мосейчук прокоментував ситуацію із загрозою ядерного удару по Україні, мобілізацію в росії та залежність рф від Китаю.

«Можу вам сказати єдине, станом на зараз немає жодних підстав вважати, що ядерний удар в найближчій якійсь перспективі може бути нанесений по території України», - сказав Кирило Буданов.

Також Кирило Буданов розповів про залежність росії від Китаю та Індії.

«Росія зараз повністю залежна держава. Я не кажу що зараз Китай якось спонукає путіна для подальшого ведення бойових дій, або, навпаки, до їх припинення. Просто потрібно розуміти, що росія, не країна-світовий лідер, як вони люблять самі про себе казати. Це залежна територія, не більше і не менше.

Керівник ГУР переконаний, що мобілізації в росії боятись не треба.

«Вони зараз зіштовхнуться з проблемою, яку ми вже пережили. Це, до речі, третій епізод в історії росії, коли проводиться мобілізація. Перший раз це було 1914 року. Другий раз – 1941 року. Третій раз – 2022 року. Росія себе зараз загнала у глухий кут. З нього, в принципі, ще реально вийти. Це визнання того, що це що сталося – помилка. Вони знають як це показати. Механізм і модель опрацьовані. Нам це чітко відомо - вихід за адмінкордони 1991 року і спробувати вибудувати якийсь діалог зі всім світом. Але це автоматично означає трансфер влади», - сказав він.

Повна версія інтерв’ю:


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Буданов 
Матеріали по темі