Суспільство

Льодова арена у селі: на Вінниччині відкривають критий каток для 1600 жителів. Фото

17 вересня 2021, 15:12

У селі Четвертинівка, яке входить у Тростянецьку громаду на Вінниччині, місцевий фермер збудував для мешканців льодову арену. Там вже звели критий каркас та облаштували підлогу. Незабаром каток працюватиме для близько 1600 людей, які живуть та працюють у населеному пункті.

«Думаю, наша сільська льодова арена буде трохи меншою за ту, що у Вінниці. Крім того, навряд ви знайдете щось подібне у радіусі ста кілометрів. Та й взагалі, де ви чули, щоб у селі була льодова арена?», - розповідає Вінниця.info староста села Четвертинівка Ігор Рак.

Зводити критий каток почали навесні. На місці фундаменту колишнього дошкільного навчального закладу, який близько десятка років стояв пусткою.

«Біля арени вже облаштували ландшафтний дизайн, при цьому не було знищено жодного дерева. Гарно зробили зі зрубу вхід. Буде ще кафе, більярд, хостел», - перераховує Ігор Анатолійович.

Він також зауважує, що на 100% ідея та фінансування льодової арени належить місцевому фермеру Сергію Ровишину, який народився та живе у Четвертинівці.

«Сергій Онофатович справжній патріот нашого села. Вкладає у нього не тільки гроші, а й душу. Облаштував чимало об’єктів для духовного, культурного та спортивного життя наших мешканців. Є також зони для сімейного відпочинку», - зауважив староста.

Точну дату відкриття льодової арени у Четвертинівці поки не оголосили. За прогнозами, каток зможе працювати у будь-яку пору року. Там встановлять спеціальне покриття. Відвідувати його планують також жителі сусідніх населених пунктів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з соціальних мереж.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина село льодова арена 
Матеріали по темі