Суспільство

«Ламаємо стереотипи»: юна вінничанка, «дитина сонця», представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі краси

3 травня 2019, 14:56

7 травня у Чехії відбудеться фінал Міжнародного дитячого конкурсу краси та дизайну в індустрії моди #INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019. Він проходить двічі на рік у Празі. Кожна з країн учасниць обирає свого представника. Вперше Україну представить дівчинка із синдромом Дауна. Це 13-річна вінничанка Марія Гнатик.

«Минулого року Маша взяла участь у турі відбору в Києві. Там взяла гран-прі у номінації «Підкореня вершин». Тому організатори запропонували участь у головному турі міжнародного конкурсу. Дочка представлятиме Україну у двох номінаціях: «Топ-модель» та «Талант», - розповідає Вiнниця.info мама конкурсантки, Тетяна Гнатик.

За програмою, Марія на подіум повинна вийти двічі.

«Перше дефіле у вечірній сукні. Друге має назву «Кіт у мішку». Тут можна обрати будь-який образ, як сюрприз. Ми вирішили створити рок-образ. Марина Григорцева пошила їй дизайнерський костюм. Косуха з рок-елементами», - розповідає Тетяна.

Для участі у конкурсі спеціально записали відео-візитку, де Марійка демонструє виходи та кліп з виконанням бально-спортивних танців.

«Донечка у відео звертається до глядачів англійською та українською мовами. У кліпі Марійка танцює з хлопцем. Для цього рік займалась у студії та вивчала три танці: вальс, ча-ча-ча і постановку в стилі джаз. Матеріал вже надіслали організаторам конкурсу. До слова, завдяки цьому відео можна брати участь у конкурсі віддалено. Не приїжджаючи на місце», - зауважує мати конкурсантки.

Жінка також додає, для неї та її родини дуже важливо, що її дочці, яка має синдром Дауна, довірили представляти Україну на такому престижному конкурсі.

«Будемо ламати стереотипи. І робимо все для цього. Марійка ж дуже відповідально ставиться до своєї місії. Не жаліє сил. Багато працює», - констатує Тетяна Гнатик.

Після 10 травня суді конкурсу визначать переможців.

Тримаємо кулаки за нашу вінничанку.

Вiнниця.info

Теги: діти конкурс краси 
Матеріали по темі