Суспільство

Лариса Білозір: Шпиківська ОТГ - чудовий приклад, як об’єднуючи зусилля ми розвиваємо наші громади

14 березня 2019, 11:57

У Шпиківській громаді завершено черговий проект у рамках 15 обласного конкурсу розвитку тергромад - встановлено ігровий майданчик в рамках проекту «Нова українська школа».

Урочисте відкриття спортивної зони відбулось 2 березня, про це повідомила голова ГО «Життя та розвиток громад», депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір на своїй сторінці у Facebook.

Спортивно-ігрова зона розташувалась у внутрішньому дворі Шпиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Тепер у місцевої малечі є облаштоване місце, щоб проводити своє дозвілля на свіжому повітрі. Для жителів громади це дуже важлива подія. У школі навчається близько 200 учнів. Їхні батьки неодноразово зверталися з проханням про встановлення майданчика для розваг малечі, писали на Facebook депутату.

«Разом з громадою ми зуміли виконати це прохання. Мені було приємно бачити на заході радісні обличчя школярів. Їм дуже сподобалися нові гірки, гойдалки та важелі. Загальна сума проекту – 196 тис. грн, з яких 20 тис. грн, надала наша ГО «Життя та розвиток громад» у якості спів фінансування», - повідомила Лариса Білозір.

Взагалі громада Шпикова активна у своєму прагненні якісних змін. У рамках минулорічного конкурсу в громаді реалізовано за підтримки Лариси Білозір загалом 3 проекти на суму 500 тис. грн.

«Це ще один чудовий приклад, як об'єднуючи зусилля ми створюємо для людей нові можливості та розвиваємо наші громади»,- підкреслила депутат.

Зокрема у приміщенні «Центру первинної медико-санітарної допомоги» розпочав роботу реабілітаційний кабінет «Здорова сім'я». Завдяки перемозі громади у минулорічному конкурсі проектів, шпиківчани зможуть покращити своє здоров'я та займатись лікувальною фізкультурою не їдучи в районний чи обласний центр. Також громада реалізувала екологічний проект з сортування сміття.

В громаді реалізовано за підтримки Лариси Білозір загалом 3 проекти на суму 500 тис. грн.

Лариса Білозір під час відкриття спортивного майданчику в Шпикові

У малечі є облаштоване місце, щоб проводити своє дозвілля на свіжому повітрі


Теги: проекти громади Лариса Білозір 
Матеріали по темі