Суспільство

Лебедів з пташенятами заберуть з озера, що в центрі Вінниці

24 жовтня 2017, 14:31

 Сімох лебедів, які живуть на озері біля центрального парку в Вінниці, працівники зоодворику будуть забирати з приходом перших морозів. Не залишаться на вулиці і інші тваринки.

«Ми переживаємо за наших тварин, тим більше лебедята не вміють літати. Їх батьки не можуть навчити їх цьому, адже вони самі літати не можуть. На маленькому озері їм немає місця для того, аби набрати розгін та полетіти. А ще я втомився від того, що лебедів можуть вкрасти або завдати їм шкоди», - розповідає Вінниця.info власник зоодворику Віталій.

На зиму двоє лебедят поїдуть до Київського зоопарку, решта залишаться у парку, де для них облаштують необхідні умови для зимування. Не залишаться взимку на вулиці і мавпи з носухами. Їх власник дворику забере до себе додому.

«Ми їх любимо, звикли до них, і ми про них турбуємось. Я облаштував спеціальні клітки для них в себе на подвір’ї. Мавпи хворіють людськими хворобами, і для уникнення цього їх треба тримати в теплі», - каже Віталій.

Решта жителів зоодворику, що не переїжджають на період морозів, мерзнути також не будуть: для них зробили теплі «домівки», в яких є обігрівачі. Проте зараз вони їм майже не потрібні і тваринки гуляють на вулиці.

Особливу «кімнатку» зробили для черепах: їм поставили склопакет та нагрівальну лампу всередині. «Черепахи аж повиходили на вулицю – їм там гаряче. Крім того у них товсті стіни, пропускати холод не будуть», - додає власник.

Як відомо, на початку літа, на озері біля Центрального парку Вінниці лебідка висиділа 5 пташенят.

Вінниця.info, фото - Юлія Роман

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лебеді парк 
Матеріали по темі