Політика

Лідер УНП Костенко вважає, що покращення рівня життя можливо лише при зміні державної політики

28 жовтня 2010, 19:21

Лідер Української Народної партії Юрій Костенко вважає, що покращення рівня життя можливо лише при зміні державної політики.

Про це Костенко повідомив в інтерв’ю ВИННИЦА.info під час візиту у Вінницю.

"якщо подивитися на оце політичне дійство – конституційна реформа, порядок денний парламенту – там же немає головного: що має робити державна політика, щоб наповнювати державний і місцеві бюджети, а вже потім вирішувати соціальні питання і боротися з корупцією", - сказав він.

Костенко вважає, що за роки незалежності України парламент розглядає лише соціальні питання, але від цього життя громадян не покращується.

"Я в парламенті з 90-го року, і всі ці роки вважаю роками обіцянок, що ось пройде чергова реформа – земельна чи економічна – і одразу ж якість життя покращиться. Пройде конституційна реформа, і знову ж таки жити будемо набагато краще. Але реформи проходили, а якість життя не змінювалась. Парламент розглядає питання соціальні. Тобто як додати пенсіонеру, вчителю, лікарю, а зараз наш прядок денний переповнений другою темою – боротьбою з корупцією. Як відомо, Україна на одному з перших місць у світі за рівнем корупції", - зазначив він.

Як приклад ефективної державної політики Костенко наводить Естонію, де державний бюджет країни із населенням 1,4 млн. людей сягає половини держбюджету України.

"…рівень доходів до держбюджету України в порівнянні з рівнем доходів такої маленької прибалтійської країни, як Естонія, яка має лише сланці горючі, а все інше в неї відсутнє в порівнянні з Україною. Отже в естонському бюджеті вже майже 20 мільярдів доларів, які влада розподіляє між 1,4 мільйона мешканцями Естонії. В українському бюджеті 37 мільярдів на 45,5 мільйонів мешканців. Виникає логічне запитання: чому колосальний потенціал України – земля, надра, індустрія, транзитний потенціал, сільське господарство – не дає всього того, що може дати?", - додав він.

Повний текст інтерв’ю лідера УНП Юрія Костенка читайте тут.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі