Місто

lifecell та Vodafone запустили сервіс SMS-оплати за проїзд у транспорті Вінниці

6 листопада 2019, 14:21

6 листопада два телеком-оператори України – Vodafone та lifecell – спільно з Вінницькою міською радою та комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою SMS. Відтепер у Вінниці сплачувати поїздки в такий спосіб зможуть абоненти всіх трьох мобільних операторів, відправивши повідомлення з відповідним кодом на короткий номер 877.

Про це повідомляє прес-служба операторів.

Відсьогодні абоненти передплаченого зв’язку Vodafone та lifecell матимуть змогу швидко та зручно здійснити оплату проїзду у міському транспорті Вінниці, просто надсилаючи SMS. Для оплати можна використовувати будь-яку модель телефону – як смартфони, так і кнопкові телефони.

Нагадаємо, що в лютому у Вінниці впровадили новий спосіб оплати проїзду у громадському транспорті. Купити квиток у трамваї, тролейбусі й муніципальному автобусі можна за допомогою SMS. Послуга була доступна лише для абонентів «Київстар».

У травні вінничани зареєстрували петицію, в якій просили дати можливість оплачувати проїзд SMS для користувачів Vodafone та lifecell.

Вiнниця.info

Теги: транспорт Вінниця  
Матеріали по темі