Суспільство

Лікар, якого звільнили у Вінницькій дитячій лікарні, переїжджає в інше місто

10 серпня 2020, 17:24

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов 10 серпня зустрівся з Олександром Калінічуком, якого керівник Вінницької обласної дитячої лікарні звільнив з посади завідувача відділення онкогематології та ендоскопічної хірургії. Лікар переїжджає працювати в інше місто, але по вихідних буде консультувати пацієнтів з Вінниці. Про це він повідомив Сергію Борзову.

«Я сам хотів почути Олександра Олександровича Калінчука - звільненого завідуючого відділенням онкогематології та ендоскопічної хірургії Вінницької обласної дитячої лікарні. Він прийняв моє запрошення.

Говорили відверто.

Мені зрозуміла позиція лікаря - назад Сан Санич не повернеться.

Але він іде вперед - прийняв запрошення з іншого міста.

Працюватиме й надалі за своїм фахом - дитяча онкологія.

Вінницьких дітей Олександр Калінчук не залишає - консультуватиме своїх пацієнтів у суботу та неділю у Вінницю», - зазначено в дописі Сергія Борзова.

Відомо, що конфлікт керівника лікарні з завідуючим ділення виник більше тижня тому. На захист лікаря стали батьки маленьких пацієнтів, які звертались до керівництва лікарні з проханням «поверніть Санича дітям». Щоб припинити публічні «баталії», Олександр Олександрович вирішив піти на іншу роботу.

«Дорогі мої друзі і пацієнти!!! На прохання голови Вінницької ОДА Сергія Борзова зустрілись і обговорили ситуацію щодо мого звільнення ...

Так, я звільнений 03.08.20 з посади завідувача відділенням онкогематології та ендоскопічної хірургії КНП Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні ВОР.

Ваша небайдужість дала свої плоди...мені приємно було дізнатися про себе завдяки вам... ви чудово знаєте, що «флешмоби» організовував не я сам собі вашими руками-це не мої переконання...тому вдячний за визнання НАШОІ спільної роботи...

Я пішов, але я з вами...діти Вінницької області без допомоги не залишиться... я переїжджаю з Вінниці в інше місто, але на вихідних - я з вами і вашими дітьми ...всі знають мої координати і телефони - звертайтеся, чим зможу-допоможу...

Мій колектив!!! Ви найкращі, я бачив інші клініки-я знаю, що мої лікарі і медсестри НАЙкращі...Дякую Вам!!!

Василю Васильовичу Паненку я вдячний за те, що навчив розбиратися в людях...

Життя триває...я почну з нуля...але не в перший раз...

Всім здоров'я!!!», - написав Олександр Калінічук.

Нагадаємо, у Вінницькій дитячій обласній лікарні через звільнення лікаря виник публічний конфлікт.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: лікар дитяча обласна звільнення 
Матеріали по темі