Суспільство

«Лікарю, допоможіть» - вінничан кличуть на нову безкоштовну екскурсію

7 листопада 2019, 12:48

У Вінниці представлять ще одну екскурсію, яку підготували учасниці Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда, - «Лікарю, допоможіть». Мандрівка відбудеться у неділю, 10 листопада, о 12:00.

Про це повідомляє департамент маркетинг і туризму Вінницької міської ради.

«Досить важко знайти людину, яка б ніколи не зверталась до лікаря. В усі часи одвічне прохання «лікарю, допоможіть» звучало з вуст дорослих і дітей, багатих і бідних, знаменитих і невідомих. В спеку чи холод, пішки чи їдучи, поспішали лікарі на допомогу стражденним, аби бути вірними клятві Гіппократа – допомагати людям.

Саме про медичну і громадську діяльність, а також про приватне життя відомих вінничан-лікарів розповість авторська екскурсія «Лікарю, допоможіть».

Ви дізнаєтесь, як поєднував лікарську ЛОР-практику з громадською діяльністю перший голова дипломатичної місії Української народної республіки у Великій Британії Микола Стаховський. Який внесок зробив у розвиток і розбудову Вінниці, зміцнення медицини і збереження здоров’я містян лікар-хірург, міський голова Микола Оводов, який унікальний медичний підручник написав професор Борис Шкляр», - зазначають у повідомленні.

Екскурсія безкоштовна за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/W4fBH3UH2aeo63d37

Нагадаємо, що 9 листопада вінничан запрошують на екскурсію «Winnyzja-Stadt».

Вінниця.info

Теги: екскурсії Вінниця історія 
Матеріали по темі