Суспільство

Лікування без ліків. Чому корисно відвідувати соляну кімнату в санаторії «Поділля»

24 вересня 2019, 14:37

Відвідування соляної кімнати корисне не тільки хворим, а й здоровим людям – про це точно знають у санаторії «Поділля», що в Хмільнику. Спелеотерапію там практикують вже кілька років – і результати не змушують довго чекати.

Щоб пройти лікувальний курс, не обов’язково спускатися у соляні шахти, варто лише завітати на вулицю Курортну, 10. В обладнаній кімнаті - мікроклімат соляних шахт. Він максимально наближений до природного. Концентрацію частинок солі створює спеціальний прилад, що утворює аерозоль природної солі (NaCl).

Заступник директора з медичної частини Леонід Марчук розповідає, що спелеотерапія має позитивний вплив не лише на функції органів дихання, але також сприятливо діє на нервову, серцево-судинну, імунну системи та шлунково-кишковий тракт.

«В іонізованому повітрі підвищується здатність до концентрації, покращується сприйняття і спадає агресивність. Проходження курсу спелеотерапії сприяє розрідженню мокротиння і його виведенню дихальної системи. Соляні аерозолі очищають повітряні шляхи. Спелеотерапія сприяє виведенню шлаків і стабілізації обмінних процесів. Сольові кімнати застосовуються також для загальної реабілітації та оздоровлення організму», - пояснює лікар.

Як допомагає відвідування соляної кімнати?

- Хвороби дихальних шляхів. Фізіотерапія може полегшити стан при хронічному бронхіті, знизить ймовірність розвитку астми, загальмує процес розвитку патології.

- Шкірні захворювання. Цілюща атмосфера прискорить процес загоєння шкіри при екземі, фурункульозі і інших дерматитах.

- Гіпертонія, хвороби серця. Пари солей здатні полегшити стан і зменшити ймовірність розвитку екстрених ситуацій.

- Нервові хвороби. Регулярне відвідування соляної кімнати позбавляє від неврозів і безсоння.

- Порушення роботи щитовидної залози. Кілька курсів здатні налагодити деякі збої в роботі органу.

При правильному підході соляна печера позбавить від депресії на тлі хронічної втоми. Сеанси помітно покращують настрій, знімають ознаки дратівливості і тривожності.

Лікарі рекомендують відвідувати соляну кімнату у міжсезонний період – коли існує високий ризик «підхопити» різні віруси чи простигнути.

Адреса санаторію «Поділля»: вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відповіді по медичним питанням:

+38 (098) 93-34-366 (Київстар)

+38 (066) 16-12-113 (MTC)

Відділ реєстрації та реалізації путівок:

+38 (04338) 2-44-31

+38 (067) 23-23-415 (Київстар)

+38 (063) 68-55-053 (Life)

+38 (095) 63-59-606 (MTC)

+38 (04338) 2-31-02 (Факс)

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: санаторій лікування Хмільник  
Матеріали по темі