Суспільство

Лісівники Вінниччини активно забезпечують енергоринок області дровами паливними

6 серпня 2022, 18:04

Щороку на енергоринок Вінницької області поставляється до 300 тис. кбм дров паливних. Ще понад 10 років тому реалізація дров паливних була всього у межах 70-80 тис. кбм за рік. Втім, сьогодні експерти пророкують, що для України прийдешня зима буде найважчою у плані опалення, тож попит на дрова зростає.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького ОУЛМГ.

Щороку лісівники Вінниччини нагадують населенню про те, що найкращих час для купівлі паливних дров – це зима-весна поточного року. Цього року у зв’язку з російсько-українською війною населення активно запасається дровами. Реалізація дров у лісгоспах Вінниччини значно зросла.

Цього року станом на 1 серпня лісгоспи Вінниччини реалізували 120,7 тисяч кубометрів дров паливних, з них 86 тис. кубометрів придбало населення, 7,7 тис. - заклади освіти, 1,7 тис. - охорони здоров’я.

Для порівняння – за відповідний період минулого, 2021 року, реалізовано 90,7 тис. кубометрів. Тобто цього року – на 30 тис. кубометрів більше.

Ця тенденція на дров’яний бум спостерігається протягом останніх років, особливо – після початку російської агресії 2014 року. На сьогодні усі лісгоспи вибудували чітку схему придбання дров споживачами. З питань придбання дров паливних звертайтеся до адміністрації найближчого у вашій місцевості лісгоспу (лісництва). І не переводьте гроші на невідомі банківські рахунки, не ставайте жертвами шахрайських схем.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницького ОУЛМГ
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лісництво Вінниччини 
Матеріали по темі