Суспільство

Лісові господарства Вінниччини розпочали продаж новорічних ялинок

9 грудня 2018, 09:56

 Підприємства лісового господарства Вінницького ОУЛМГ уже почали продаж ялинок. Станом на 7 грудня реалізовано більше 700 новорічних красунь на суму 69 тисяч гривень. Середня ціна за новорічне дерево становить 94 гривні. Найбільше реалізували ялинок у Бершадському лісгоспі. Також є реалізація у Вінницькому та Гайсинському лісгоспах. Усього план реалізації новорічних красунь для держпідприємств ВОУЛМГ становить 15 тисяч дерев.

Про це йдеться в дописі на сторінці Вінницького ОУЛМГ в «Фейсбук».

Лісівники Вінниччини запевняють населення області, що передсвяткова заготівля дерев не завдає шкоди лісові. Адже вирощують майбутні новорічні дерева на плантаціях площею 437 гектарів. Ці ділянки лісівники держпідприємств області створюють спеціально на площах, непридатних для створення лісових культур, або на спеціально закладених ділянках (шкілках).

Незабаром стартуватимуть ялинкові базари при кожному з лісгоспів Вінниччини, де кожен бажаючий зможе придбати деревце за доступною ціною.

Нагадаємо, Лісівники Вінниччини готують рейдові перевірки для «ялинкових браконьєрів». Штрафи за вирубку дерев збільшать.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ялинки 
Матеріали по темі