Місто

Літак-пам’ятник залишився ночувати на площі у Вінниці. Майстри не змогли зняти крила

10 жовтня 2016, 17:43

 У Вінниці 10 жовтня на площі Костянтина Могилка з постаменту зняли пам’ятник – бойовий літак МіГ-15. Сьогодні його мали відправити на авіаремонтний завод для реконструкції, але спроба від’єднати крила для транспортування виявилась невдалою, тому літак залишиться ночувати на площі, де простояв з 1969 року.

Про це Вінниця.info розповів журналіст Роман Ковальський.

«Працівникам не вдалось зняти крила, а в повній комплектації транспортувати літак неможливо. Тому він залишиться на площі до завтра. До пам’ятника приставили на ніч охорону», - розповідає Р. Ковальський.

Вінничанин Олександр Концевой на своїй сторінці в соцмережі пише, що крила не вдалось від’єднати, через те що не можливо дістатись до гвинтів, ба там заміть шасі приварені стійки.

«Сняли. Но только не смогли увезти. Не снимаются крылья. Вместо шасси когда-то приварили трубы-стойки. Теперь невозможно добраться до винтов. Завтра будут срезать сварку. Так что постоит наш доблестный на земле ночку, после последних 47 лет в воздухе», на огорчение сторожу и на радость граффитчиков.))», - написав Олександр.

Нагадаємо, 10 жовтня у Вінниці в рaмкaх реконструкції площі ім. Костянтинa Могилкa, з постaменту зняли літaк.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: літак постамент 
Матеріали по темі