Суспільство

Літом планують відкрити спортивний комплекс «Аква-Він» на вулиці Янгеля. Фото

27 лютого 2020, 11:07

У місті триває реконструкція спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля. Наразі робітники утеплюють фасади, облаштовують «теплу» підлогу біля басейну, тумби під трибуни для глядачів. Роботи виконують за сучасними технологіям з урахуванням потреб людей з інвалідністю, щоб всім бажаючим було зручно відвідувати цей спортивний комплекс. Відновлений спорткомплекс планується здати в експлуатацію наприкінці літа і матиме він назву «Аква-Він».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась наприкінці 2018 року. В результаті виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс з басейном, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів.

Після усіх демонтажних робіт у приміщенні спорткомплексу будівельники приступили до заміни інженерних мереж. Пізніше підсилили стіни, де в цьому була потреба.

«На сьогоднішній день виконані всі роботи по укріпленню приміщення спортивного комплексу. Коли ми приступили до роботи, то виявили, що дуже багато опорних конструкцій були в незадовільному стані. Тому ми спочатку зробили детальне обстеження будівлі і почали з укріплення несучих конструкцій. Чаша басейну також була у незадовільному стані. Підрядна організація замовила обстеження у Київському науково-дослідному інституті будівельних конструкцій. В результаті – було виявлено дуже багато тріщин, і ми були змушені коригувати проект, щоб укріпити чашу для уникнення її руйнування. Через це був перенесений строк здачі об’єкту в експлуатацію», – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

Також Ігор Кравець розповів, які роботи по реконструкції спорткомплексу вже виконані.

«На даний момент ми замінили практично всі інженерні мережі – вентиляцію, електрику тощо. Зараз робимо «теплу» підлогу, продовжуємо працювати з чашею басейну, робимо тумби під трибуни глядачів, утеплюємо фасади і виконуємо штукатурні роботи. Загалом плануємо завершити роботи в кінці липня цього року.

Проводимо реконструкцію по сучасних технологіях, як цього вимагають нормативні документи. Важливо, що це приміщення буде адаптоване для людей з інвалідністю. Тут буде встановлення ліфт, пандуси, облаштовані вбиральні. Робимо максимум для того, щоб було зручно всім. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить 77 мільйонів гривень. Причому, основний ресурс – саме бюджет громади. Минулого року на реалізацію цього проекту ми отримали часткове фінансування з держбюджету, у цьому році роботи продовжуються виключно за рахунок міського бюджету».

Раніше чиновники обіцяли відкрити спортивний комплекс до 19 грудня 2019-го року.

Вінниця.info, фото - ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спортивний комплекс реконстукція 
Матеріали по темі