Місто

Литовські та ізраїльські фахівці дослідили громадський транспорт Вінниці. Хто їздить і які маршрути перенавантажені

29 червня 2016, 17:55

 У Вінниці планують впровадити електронний квиток для поїздок в громадському транспорті. Для впровадження автоматизованої системи оплати за проїзд, консультантами компаній «Сіvitta» (Литва) та ROM «Transport Engineering» (Ізраїль) проведено ряд транспортних досліджень в громадському транспорті м. Вінниця. Фахівці визначили найбільш завантажені маршрути в ранкові години-пік (з 7 до 10-їгодини ранку), час перебування транспорту на зупинках, кількість пасажирів та спосіб оплати за проїзд.

Про це йдеться в повідомленні КП «Вінницякартсервіс» у соцмережі.

«Отримані дані стануть основою для планування інфраструктури АСОП та допоможуть в розробці Стратегії громадських перевезень міста», - зазначено в повідомленні.

Відповідно до проведених досліджень, найбільшу кількість пасажирів перевозить трамвай за маршрутом №2 в західному напрямку – 196 пасажирів (доля зайнятості - 140%), другим по завантаженості є трамвайний маршрут № 4.

Щодо автобусних маршрутів, то найбільше пасажирів у західному напрямку на маршруті 17-А – 89 пасажирів (доля зайнятості - 200%) та маршрут 18-А в західному напрямку – 85 пасажирів (доля зайнятості - 193%).

З тролейбусних маршрутів, найбільш завантаженим виявився № 4, що їде в західному напрямку – перевозить 136 пасажирів (доля зайнятості - 124%) та №13 в північному напрямку – 131 пасажир (доля зайнятості - 119%).

Дослідили фахівці і пасажирів, які користуються громадським транспортом Вінниці в ранкові години-пік. Більше половини пасажирів 52% - жінки. 29% пасажирів – молоді люди віком 21 – 30 років, метою поїздки у 44% опитаних є робота. Фахівці відзначають, що респонденти похилого віку (60+) не зацікавлені у відповідях на питання під час обстежень. «Велика кількість людей цієї групи не хотіли говорити взагалі, багато хто з них боїться анулювання їх привілеїв на проїзд в громадському транспорті міста», - зазначено в примітках.

Нагадаємо, питання впровадження електронного квитка у Вінниці піднімали ще з 2013 року. Для цього в 2014 році створили КП «Вінницякартсервіс». Підприємство займалось пошуком постачальників обладнання для встановлення автоматизованої системи збору коштів.

Вінниця.інфо, фото звіту проведених транспортних досліджень

 

Теги: транспорт маршрути 
Матеріали по темі