Україна

Литвин не боїться за дату виборів, бо все вже передбачено

20 жовтня 2010, 14:12

Спікер Володимир Литвин просить не турбуватися з приводу дати призначення парламентських виборів.

Про це він заявив журналістам в середу, відповідаючи на питання, що буде, якщо депутати не встигнуть провести зміни в Конституцію.

"Всіх пече, коли буде дата виборів. Я хочу сказати тільки одне: все буде нормально. Судді..., перепрошую, члени ЦВК звернулись за роз'ясненням до КС, і очевидно, що таке роз'яснення буде", - запевнив спікер.

Він також нагадав, що депутати прийняли у вівторок рішення про направлення до КС відповідного закону про зміни до конституції щодо строків повноважень.

"Скажу вам більше - навіть, якщо не буде роз'яснення КС, то у нас є інші можливості відрегулювати терміни виборчої кампанії, зробити їх такими, щоб до цього часу прийняти зміни в Конституцію 300 голосами, і отримати підпис президента", - заявив Литвин.

"Все тут передбачено, і не даремно я працюю у Верховній Раді", - запевнив спікер.   

Водночас він відзначив цинізм окремих депутатів, які визнаючи в кулуарах правильність дій спікера, потім шуміли в залі про порушення регламенту.

"Ті, хто гучніше за всіх кричать, що треба пришвидшити проведення виборів, вони найбільше цього бояться", - заявив Литвин.

Він також відзначив, що, "судячи з усього, наступні вибори будуть за змішаною системою, і шанси діючої ВР вдвічі зменшуються у плані потрапляння".  

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі