Культура

Ліжко на льоду: на Вінниччині музиканти записали мінікліп на замерзлій річці Рів. Фото і відео

19 січня 2022, 17:24

Оригінальне відеозапрошення записали у селі Демидівка, що на Вінниччині. Там на замерзлу річку Рів принесли раритетне залізне ліжко, яке застелили яскравим покривалом. Світлини та відео вразили користувачів соціальних мереж, де їх розмістили. А автори ідеї кажуть, що це був спонтанний експеримент, який може стати основою для музичного відеокліпу.

«Якби знали, то одразу б відзняли багато кадрів. Навіть, і для фільму. А от ліжко, воно раритетне. Його мені передав сусід з Вінниці. Він його хотів викинути, а ми запропонували прикрасити творчу нашу резиденцію у Демидівці. Тепер ліжко служить для вуличного перепочинку влітку, коли є бажання на зорі подивитися. А для дітей, як батут», - посміхається Роман Кріль з гурту «Очеретяний кіт».

Пан Роман зауважує, ідея винести ліжко на лід, належить його колезі, музиканту Миколі Доляку.

«Ідея була спонтанна. А ми, хлопці легкі на підйом. Взяли ліжко, яке у нас стоїть на городі. Та й понесли до річки. Так і записали відеозапрошення на творчий вечір», - каже Микола.

21 січня о 19 годині у ресторані «Трофей» музично-літературного проєкту «Так Але – Але не так». Який записали улітку минулого року, Микола Доляк та письменник Тарас Прохасько.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео з соціальних мереж Миколи Доляка та Романа Кріля.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина мінікліп ліжко лід річка Очеретяний кіт Доляк Кріль 
Матеріали по темі