Культура

Лондонський та вінницькі гурти створили спільний музичний проєкт «Я зірка» на підтримку України

22 квітня 2022, 10:32

Фестиваль анімації Linoleum долучився до колаборації лондонського гурту The Tiger Lilliesта вінницький джаз-панк гурту The Hypnotunez. Тож, було створено анімацію на сингл «I’m a Star» (Я зірка).

Робота над спільним проєктом розпочалась ще до війни в Україні. Однак, слова та її мета дуже влучно демонструють дикість задумів певного диктатора. Сингл розповідає про вбивчі амбіції та марнославство путіна, а у приспіві звучить саркастичне «I’m a Star».

Про це повідомляє Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.

«Відеоряд для пісні створили 17 художників-аніматорів з України. Кожен з них відтворив свій варіант сценарію смерті диктатора путіна. За словами продюсерки кліпу, директорки Міжнародного Фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum Анастасії Верлінської, зображеного у відео навіть недостатньо у порівнянні з тортурами, крізь які проходять українці», - йдеться у повідомленні.

Колаборація двох гуртів має на меті підтримку українських митців під час війни, тому усі кошти від релізу пісні будуть спрямовані саме на це.

Прем'єра відео «Я зірка» з The Hypnotunez та 17 українськими аніматорами відбудеться 22 квітня. Усі кошти, зібрані від пісні, будуть передані на допомогу українським артистам.

Дивіться відеоряд за посиланням та долучайтесь до допомоги ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Лондон музичний проєкт підтримка Україна 
Матеріали по темі