Місто

Порошенко за участі Луценка запустив на Фонтані «Лебедине озеро» для 30 тисяч вінничан

23 червня 2013, 00:55

30 тисяч вінничан разом з відомими політичними діячами Петром Порошенком та Юрієм Луценком зібрались увечері 22 червня, щоб переглянути нову програму найбільшого у Європі річкового фонтану «Рошен» «Лебедине озеро. Фантазія».

«Те, що сьогодні зібралось близько 30 тисяч людей разом об’єднавшись подивитись шоу, бути щасливими напередодні цих святкових днів – я думаю, це варто було того, щоб важко працювати над створенням цієї програми. Як би мені в житті вдалося зробити лише це – я життя прожив не дерма, дякуючи реакції людей», - сказав Порошенко, звертаючись до вінничан перед початком програми.

Він повідомив, що це перша програма, яка була розроблена українськими фахівцям, адже чотири попередні розроблялись іноземними фахівцями.

«Над розробкою нової програми довгі місяці працювала наша українська команда і я маю величезну надію, що наступною композицією буде українська – це моя мрія», - сказав Порошенко і запросив до слова Юрія Луценка, який приїхав до Вінниці на його запрошення.

«Вночі краще видно світло. І сьогодні в цьому політичному воросі краще видно добрих людей. Я дякую Петру Олексійовичу, дякую вінничанам та гостям Вінниці за те, що в нас є надія на краще, яке ми точно разом здобудемо. Я впевнений, що все не буде так, як сьогодні – тюрма закінчиться і не тільки для мене – для всієї України», - сказав Юрій Луценко.

Новий мистецький проект – це фантазія у стилі контемпорарі на тему класичного балету П.І.Чайковського «Лебедине Озеро», поставлена при використанні унікального мультимедійного комплексу, яким володіє фонтан.

За словами розробників шоу, над створенням нової програми близько трьох місяців працювала команда провідних фахівців мультимедійного і музичного ринку із 100 осіб.

«Нова програма - це незвичайна постановка, тому що з трьох годин класичного балету створено 15-хвилинну рапсодію для музичного супроводу шоу, що, було найскладнішим, – розповів під час брифінгу продюсер проекту Володимир Камінський. – Уривки з різних частин ми доповнили авторською музикою, додали сучасне звучання електронних інструментів. При цьому, симфонічному оркестру довелося відійти від своєї традиційної – класичної – манери гри і освоювати нову». У записі музики до шоу взяли участь 75 музикантів.

Також для створення нового шоу для фонтану були задіяні молоді артисти: Юлія Сахневич (дівчина із сьогодення), Роман Дмитрик (герой із майбутнього), Юрій Пристаєцький (зло). Своєю грою вони показують, як сучасний, інформаційно насичений цифровий світ прагне розлучити людей, зробити їх почуття більш холодними, і лише справжня любов здатна подолати всі перепони.

Нагадаємо, що найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду 27 квітня розпочав свій третій сезон роботи.

Довідка

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Окрасою річки та усієї Вінниці став Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг, який має розліт струменів по довжині - 140 метрів і висоту струменя понад 60 м. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації Roshen. Загальна вартість проекту разом із встановленням фонтану, його модернзацією та покращенням технічних характеристик склала близько 100 мільйонів гривень.

Фонтан нараховує п’ять програми тривалістю більше 20 хвилин та 8 коротких – тривалістю 5-6 хвилин. Для деяких програм спеціально створювалась музика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі