Україна

Луценко поклявся у вірності Тимошенко

24 серпня 2010, 17:20

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко готовий виконувати будь-яке завдання, яке доручить йому команда Юлії Тимошенко.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Я маю намір у вівторок на мітингу опозиції біля пам'ятника Тарасу Шевченку оголосити свою позицію. Вона буде полягати в тому, що я стаю в команду Тимошенко, і готовий буду виконувати те завдання, яке мені буде доручено", - наголосив Луценко.

"Будь яке завдання - балотуватися, або не балотуватися, агітувати, або друкувати листівки - я готовий робити. Але буду віддавати всю свою енергію і можливості для того, щоб опозиція набрала серйозний результат, щоб Партія регіонів схаменулася", - заявив він.

На питання, чи хотів би Луценко балотуватися до якоїсь облради чи міськради, він відповів: "Давайте це залишимо буквально на тиждень в повітрі".

Крім того, Луценко заявив, що "Народна самооборона" не ставить за мету "балотуватися до Верховної Ради в рамках окремої політичної сили".

"Ми вважаємо, що об'єднання - це єдина відповідь на антиукраїнський реванш Партії регіонів. Об'єднання навколо найпотужнішого лідера", - сказав він, додавши, що Тимошенко "має свої плюси, і свої мінуси".

"Інакше ми дограємося до того, що  буде 15 опозиціонерів по 3%, а панувати буде 30-відсоткова Партія регіонів", - заявив Луценко.

За його словами, "Народна самооборона" стає в одну структуру з партією "Батьківщина" і буде спільно агітувати людей за спільний список або спільних мажоритарних кандидатів.

"Так мали би зробити й інші партії, які мають менше 3%, або навіть 2-, 3- або навіть 5-відсотковий результат. Так було б мудріше. Чи здатні вони на це? Очевидно, що ні", - вважає Луценко.

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі