Суспільство

Ляшко анонсував відкриття басейнів і спортзалів, Степанов пояснив, коли працюватимуть літні дитячі табори

26 травня 2020, 09:42

Відкриття літніх дитячих таборів можливе на останньому етапі виходу з карантину. Але з 1 червня планують давати дозвіл на відкриття басейнів і спортзалів, розпочнуть роботу автошколи.

Про це під час брифінгу 26 травня повідомили Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відповідаючи на питання журналістів та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Якщо говорити про відкриття дитячих таборів, виключно про Артек, це можливо на останньому етапі виходу з карантину. Тому що для нас дуже важливо, щоб ризик інфікування був неможливим для наших дітей. Про це можна говорити тільки на останньому етапі виходу з карантину. Те що стосується рекомендацій, то перед відкриттям вони будуть надана МОЗ», - відповів М. Степанов.

Віктор Ляшко повідомив про послаблення карантину, які запровадять з 1 червня – відкриття басейнів, спортзалів, запуск залізничних перевезень.

«З 1 червня, якщо будуть досягнуті певні етапи, планується відкриття басейнів і спортзалів. Також відвідування освітніх занять в групах не більше 10 осіб. Розпочнуть роботу автошколи. З 1 червня планується запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автомобільним транспортом. Щодо басейнів та спортзалів найближчим часом на сайті МОЗ будуть розміщенні рекомендації щодо епідеміологічних норм, які мають бути забезпечені, якщо власник прийме рішення відкрити басейн чи спортзал», - повідомив В. Ляшко.

Нагадаємо, 22 травня в Україні реалізують наступний етап пом’якшення карантину. На фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров’я опублікували детальний графік послаблень та заборон, які діятимуть з 22-го травня в різних регіонах, залежно від епідеміологічної ситуації.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: послаблення карантину басейни спортзали табори 
Матеріали по темі