Місто

«Любиш Вінницю? Тисни» - біля ліфтів з’явились яскраві таблички з незрозумілим змістом

16 жовтня 2018, 14:13

 В одній з багатоповерхівок Вінниці, яка розташовується по вулиці Литвиненко, кілька днів тому біля кнопки ліфта в одному з під’їздів приєднали яскраву об’яву-заклик: «Любиш Вінницю? Тисни. Збережемо місто разом!». Мешканці дивуються та не розуміють, який зміст несе табличка з символами міста.

«Я й досі не зрозумів, з якою метою це було зроблено. Адже, невідомо, хто замовив цю рекламу. Яку вона несе ідею? Раніше у Вінниці помічав, що маркером писали на кнопках при світлофорах. Але там писали заклики менш лояльні, як: «На Кремль», - розповів Вiнниця.info місцевий житель Олег, прізвища не називає.

Інформація роздрукована на професійній техніці, оформлена в рамку.

«У тексті є контактний телефон. Намагався по ньому додзвонитися, щоб зрозуміти наміри людей, які цю «рекламку» розмістили. Але другий день телефон не в мережі», - зауважив Олег.

У тексті також зазначено, що об’ява запатентована. На її розміщення дали дозвіл у КП «Управління міським господарством». Варто відмітити, що у Вінниці комунального підприємства із такою назвою немає, КП «Управління міським господарством» зареєстровано в м. Вишневе…

В департаменті міського господарства Вiнниця.info повідомили, що раніше теж були випадки розміщення таких «оголошень», працівники ЖЕК-ів їх знімають.

Вiнниця.info

Теги: багатоповерхівки реклама 
Матеріали по темі