Суспільство

«Людина Калетніка», яка називає себе керівником «Правого Сектору» на Вінниччині, планує залякувати вінницький бізнес

11 березня 2014, 10:31

Сергій Чумак, якого вже кілька років пов’язують із одіозним вінницьким депутатом та президентом Вінницького національного аграрного університету Григорієм Калетніком, на своїй сторінці у соцмережі «В Контакте» оприлюднив заяву, що з понеділка (10 березня) його організація, яка називає себе «Правим сектором» на Вінниччині, збирається залякувати вінницьких бізнесменів.

«З понеділка буду заходити в гості. Не дивуйтесь, якщо завітаю. Якщо ваша совість чиста - вам нічого боятися. якщо відчуваєте гріхи - покайтеся і краще прийдіть самі», - пише Чумак.

У попередній список аудієнцій людей Чумака фігурують:

Юрчишин М. В. АПНВП "Візит"

Гіренко Т. М. концерн "Поділля"

Тихонюк П. І. ВАТ "Літинський мол. завод"

Гетце Н. М. ТМ "Варшава"

Струсевич О. П. ТОВ Подільські цукроварні"

Бойчук І. А. ЗАТ "Вінницький універмаг"

Лехман О. М. ТОВ "ВКФ Спайк"

Ніцак М.Г. АК Вінницяобленерго

Савченко С. П. СТОВ "Лан"

Шеванюк О.М. пп "Сенс"

Гнатюк Ю.П. ТОВ "Лайф Інвест"

Слободянюк В.П. Плазма ТЕК

Берещук В. О. ВАТ "Гніванський кар"єр" 

Новіцький О.А. ТОВ "Скіф"

Соломко В. Ю. пп "Полімергаз"

Кузнєцов П.Д. "Маяк"

Іжевський В.В. ринки, дубовий гай

Чумак додає, що «список не остаточний і поповнюється. Я не Сашко Білий, зброї в мене немає. Є кілька ящиків молотова».

Тож, співробітникам міліції є вже над чим замислитися та почати реагувати, адже в умовах російської агресії у Криму, такі кроки – це намагання дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області та налаштувати бізнес-середовище проти людей, які боролися проти режиму Януковича за свою свободу та незалежність.

Раніше Чумак із компанією «взяв під свій контроль телеканал «Вінниччина», який пов’язують із родиною Калетніка та керманича КПУ Петра Симоненка. Для того, щоб «вінницькому правому сектору було зручно, Калетнік навіть надав для цього у будівлі, де розташована «Вінниччина», людям Чумака велике приміщення, у якому раніше розташовувався раніше елітний клуб.

А на сайті, який контролює колишній голова Вінницької облради Сергій Татусяк, розміщено інтерв’ю із Чумаком, в якому той наголошує, що тісно співпрацює з правоохоронними органами.

 

Нагадаємо, що 2 березня Дмитро Ярош заявив на прес-конференції, що "Правий сектор" засуджує мародерів, які діють, прикриваючись назвою організації.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі