Місто

Люди поскаржились на сусіда за припаркований легковик. Власнику машини виписали штраф

24 жовтня 2019, 14:22

Інспектори Муніципальної варти Вінниці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП на чоловіка, який поставив свою машину в зеленій зоні біля будинку.

Про це йдеться в інформації Муніципальної варти м. Вінниці.

Ймовірно, повідомлення про «стоянку» автомобіля надійшло від сусідів, адже в дописі Муніципальної варти зазначено, що люди хотіли встановити лавочку в зеленій зоні.

«Кажуть, що сусідів не обирають. Можливо, це насправді так і тут може не пощастити, як ось жителям одного з дворів вулицею В. Стуса, які хочуть облаштувати лави для сидіння на шматочку своєї прибудинкової території, проте один з мешканців проти і умисно, усвідомлюючи свої протиправні дії, розмістив на цьому шматочку землі своє авто», - зазначено в дописі Муніципальної варти.

Для довідки: ст. 152 КУпАП - Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн).

Вiнниця.info, фото - Муніципальної варти м. Вінниці

Теги: благоустрій авто лавочка 
Матеріали по темі