Місто

Люди просять Вінницьку мерію загородити озеро, бо місцеві жителі виносять туди сміття і виливають стоки

16 квітня 2020, 12:45

На сайті міськради 11 квітня зареєстрували петицію з проханням зробити суцільне загородження навколо озера, що на Старому місті. Своє звернення аргументують тим, що люди викидають сміття і виливають в озеро стоки, через відсутність каналізації. Муніципальна поліція на порушення не реагує.

«Тому дуже просимо місто докласти зусиль на те, поки весна-літо:

1.Зробити суцільне огородження навколо озера.

2.Частково засадити квітами зі сторони дороги, встановити попередження про відео нагляд та охорону.

3.Також подбати про те аби з внутрішньої сторони по периметру була встановлена більша кількість великих урн, оскільки люди які проводять там пікнік або вільний час не мають куди скидати сміття.

4.Залучити для періодичного догляду за озером спецслужби з прибирання і очищення.

Так вийде набагато дешевше, ніж залучати кошти для каналізації і спонукає людей робити в себе на садибах, городах спеціальні ями для виливання цих стоків і краще сортувати своє сміття. В подальшому хотілось би перетворити це озеро в перлину району, адже поруч збудовані нові багатоквартирні будинки і така зона відпочинку обов’язково повинна бути.

З повагою, мешканці Європейського кварталу і всі небайдужі вінничани», - зазначено в петиції.

Станом на 16 квітня під зверненням зібрали 151 підпис з 350 необхідних.

Вулиця Покришкіна – одна з перших вулиць на Старому місті, де почалися з’являтися висотки, вже почали зводити цілі житлові комплекси. Але все ж таки в цьому районі міста переважають приватні будинки, деякі з городиною, підвалами і навіть, вуличними туалетами.

Починається Покришкіна від вулиці Дубовецької і завершується вулицею Костя Широцького.

Тут є невелике занедбане озеро, в яке скидають сміття. Вінниця.info ще два роки тому робила фоторепортаж з біля водойми, яка могла б стати окрасою району.

Вінниця.info

Теги: озеро забруднення петиція Старе місто 
Матеріали по темі