Економіка

«Люстдорф» з 2012 року сушитиме молоко

30 листопада 2011, 12:27

ТОВ «Люстдорф», що в Іллінцях Вінницької області, побудував новий цех з виробництва сухого молока.

Про це повідомила прес-секретар голови Вінницької облдержадміністрації Ірина Кравченко.

Вартість інвестиційного проекту склала 18 млн. долл.

Виробничі приміщення, за словами співзасновника компанії Олега Васильєва, обладнані сучасним європейським обладнанням.

Новий цех запустять в роботу в першому кварталі наступного року у зв’язку з сезонним збільшенням заготівлі сировини. «В молочній промисловості завжди буде сезонність, влітку молока значно більше, ніж взимку. Для того, щоб згладити цю сезонність, в травні-липні треба щось робити з великими обсягами молока, тому що партнери люблять стабільність, я не можу сказати господарствам, що влітку ми будемо приймати менше молока, ніж завжди. З цією метою ми збудували цех сухого молока, щоб літнє молоко можна було переробити. На добу цех може переробляти до 180 тонн молока», - пояснив Васильєв.

Нині виробнича потужність підприємства становить 350 тонн молока на добу. «Реалізація інвестиційного проекту дозволить розширити обсяг переробленої сировини до 400 тонн молока на добу. Новий цех виготовлятиме 15 тонн сухого молока за добу. Продукцію постачатимуть як на внутрішній, так і на зовнішній ринок», - розповів Васильєв.

З початку року чисельність працюючих на підприємстві збільшилась на 40 чоловік, зокрема, в новому цеху передбачено створення 22 нових робочих місць. Всього на підприємстві працює 600 чоловік. Середня зарплата становить 3400 грн.

Голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, який приймав участь у відкритті нового цеху, був вражений темпами з якими розвивається підприємство. «Я був тут минулого року, коли цех тільки починав будуватися. Сьогодні ми вже його відкрили. Про що це говорить? Це говорить про те, що підприємство динамічно розвивається, а технологічний процес відповідає вимогам якості», - відзначив Джига.

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

\"\"

Окрім реалізації економічних проектів, ТОВ «Люстдорф» інвестує кошти і в розвиток місцевої інфраструктури. Зокрема, компанія проводить будівництво дороги по вулиці Коцюбинського за новітніми технологіями.

«Мати гарне обладнання всередині і не мати нормального зовнішнього вигляду – це неправильно. Тому було вирішено створити всю інфраструктуру заводу таким чином, щоб це відповідало нашим критеріям, щоб людям було приємно і ходити і їздити по цій дорозі», - зазначив представник компанії.

 \"\"

 \"\"

Довідка

«Люстдорф» у формі товариства з обмеженою відповідальністю розпочала свою виробничу діяльність з лютого 1997 року на базі Іллінецького молочного заводу (Іллінці, Вінницька область). ТОВ «Люстдорф» виробляє молоко тривалого зберігання різної жирності, молочні напої з фруктовими наповнювачами, питне молоко для дитячого харчування, масло селянське, вершки під торговими марками - «На здоров\'я», «Селянське», «Корівка», «Тотоша», «Люстдорф». Компанія випускає 40 найменування молочної продукції. Потужності компанії дозволяють переробляти близько 350 тонн молока на добу.

Обсяги виробництва за 9 місяців 2011 року склали понад 650 млн. грн., що становить 115 % до минулорічного періоду.

У 2010 році "Люстдорф" збільшив виробництво в порівнянні з 2009 роком на 18%, або на 13,236 тис. тонн - до 86,932 тис. тонн продукції.

Засновниками товариства з обмеженою відповідальністю "Люстдорф" є його керівництво.

Підприємство експортує власну продукцію в Грузію, Азербайджан, Молдову.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі