Суспільство

«Магія цифр»: вінницька астрологиня розповіла, яким буде шлюб молодят, укладений 02 та 20 лютого

6 лютого 2020, 11:28

Лютий місяць цього року як ніколи врожайний на весілля, адже має аж дві цікаві дати - 02.02.2020 і 20.02.2020. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану Вінницької області повідомляють, що на 2-го лютого було подано 43 заяви до РЦС-ів по області, з них 25 пар реєстрували шлюб у Вінниці. Також було багато охочих оформити шлюб за добу – 12 заявок, щоб не чекати місяць і одружитися в день подання документів.

«Це більше, ніж у звичайні дати. Однак, на жаль, як свідчить статистика, шлюби зареєстровані у такі «щасливі дні» мають вдвічі більше розлучень», - каже начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану Альона Єфіменко.

Натомість вінницька астрологиня Ірина Вінницька стверджує, що пари, які зареєстрували офіційно свої відносини 2-го лютого, будуть щасливими, а ті, хто планує своє весілля 20-го лютого, мають всі шанси на нетривалі стосунки.

«Тут варто звертати увагу не лише на нумерологію, а й на астрологію. Адже саме число може мати сприятливо енергію, а планети не складуться в правильне положення і стосунки будуть піддані складним випробуванням», - стверджує астрологиня.

За її словами, до неї часто звертаються молодята, які хочуть обрати «правильну» дату для свого весілля. Та найбільший попит по інформації саме на дати, що мають багато однакових чисел.

«Подібні дати дійсно можна вважати магічними, навіть якщо розглядати їх з точки зору нумерології. Молодятам я рекомендую ознайомлюватись ще й з енергетикою дати. От наприклад, була дата 11.11.11. тоді теж був весільний бум. І мало хто поцікавився, що одиниця – число протиріч, боротьби та навіть деспотизму, вона має енергію незалежності. Тому для створення сім’ї ця дата була непідходящою. Енергія числа 1 направлена на власну реалізацію, а не на партнерські стосунки» - розповідає Ірина Вінницька.

Якщо порівнювати дати 11.11.11 і 02.02.2020, то остання – значно сприятливіша для одружень.

«Насправді, число 2 несе в собі жіночу енергію: енергію мудрості, спокою, пізнання. В астрології двійка асоціюється з місяцем. Відсоток щасливих сімей, які створились 02.02.2020 буде досить великий. Усі планети в той день мали пряме положення, тобто жодної ретроградної планети не було, а таке явище трапляється не часто. За рік планети займають пряме положення не більше 15% зі 100%. До того ж в той день був зростаючий місяць, що теж дуже позитивно впливає для створення чогось нового. По астрологічних даних день 2-го лютого був неймовірно позитивним. Звичайно не варто виключати інших факторів при створенні сім’ї, як от партнерська сумісність, адже це не виправить ніяка магічна дата», - говорить астрологиня.

З 17-го лютого в ретроградну фазу повертається Меркурій, тому Ірина Вінницька не рекомендує одружуватись 20.02.2020.

«Домовленості, договори, контракти, в тому числі і укладання шлюбів в період ретроградності Меркурія будуть не дуже вдалими… Я б не рекомендувала б в цей проміжок часу одружуватись: ні 17-го лютого, ні 20-го, ні 22-го. Для таких важливих життєвих подій краще врахувати всі нюанси. Не завжди цікава дата має позитивну енергію», - підкреслює астрологиня Ірина Вінницька.

Вiнниця.info

Теги: шлюб лютий астролог 
Матеріали по темі