Місто

Махала «крилами» та підморгувала фарами:  У Вінниці Tesla здивувала світломузичним шоу. Фото і відео  

18 травня 2021, 10:06

Кілька днів тому Вінницею курсував елітний електрокар Tesla Model X Long Range 2020. Білосніжну екоавтівку у наше місто доправили із закордону на замовлення.

«Гарненька Teslа була замовлена для чудової української родини, яка мешкає у Києві. І приїхала до Вінниці саме, коли відзначали День Європи. Подібних машин в Україні одиниці. 99 відсотків з тими, чи іншими недоліками доправляють з США. А це ціленька з гарантією найсвіжішої комплектації на сьогодні. Так. Поки розмитнювали, сертифікували, то вона їздила по Вінниці», - розповіла Ірина Селезньова, яка допомагала власникам у придбанні цієї Teslа.

Завдяки певним налаштуванням та програмі, цей електрокар може влаштовувати світломузичне шоу. Під час якого задні дверцята відкриваються, наче крила. Під музику це виглядало, наче політ птаха. Ірина з чоловіком вирішили записати це на відео та поділилися ним з нашою редакцією.


За даними сайтів, де продають схожі авто, така машина коштує приблизно 130 тисяч доларів.

На цей момент на Вінниччині із "зеленими" номерами, які від осені почали видавати на електроавтомобілі, на обліку вже майже тисяча таких транспортних засобів. З цієї кількості 670 у Вінниці. Володимир Мотичко, речник регіонального Сервісного центру МВС України на Вінниччині, який повідомив нам цю інформацію також зауважив, кількість екотранспорту в нашому регіоні щоденно зростає.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця світломузичне шоу Tesla 
Матеріали по темі