0

63

0

Маленькі вінничани здобули «золото» і «срібло» на турнірі з дзюдо у Львові

Чемпіоном змагань став Володимир Дніпровський. Срібним призером – Рашад Гулузаде.

25-27 жовтня у Львові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN – 2019». У змаганнях взяли участь 10 вихованцівміської дитячо-юнацької спортивної школи №5, які здобули:одне – І місце та одне – ІІ місце.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

На даний час в міській дитячо-юнацькій спортивній школі можна займатись6 видами спорту: 3 з яких олімпійські: дзюдо, боротьба вільна та важка атлетика, та 3 не олімпійські: боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг. Адміністративно-побутовий корпус МДЮСШ №5 розміщений за адресую: вулиця Хлібна, 1.

Маленькі вінничани здобули «золото» і «срібло» на турнірі з дзюдо у Львові - фото 2

Нагадаємо, що боксер з Вінниці здобув 16-ту дострокову перемогу, нокаутувавши американця Бронсона.