Суспільство

Маленьких вінничан запрошують на інтерактивну екскурсію «Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле»

23 жовтня 2019, 10:04

26 жовтня у Вінницькому краєзнавчому музеї для маленьких вінничан (5-9 років) проведуть інтерактивну екскурсію «Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле».

Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються, якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому.

Про це у «Фейсбук» повідомили у Вінницькому краєзнавчому музеї.

«Любі діти та їх батьки! Мамонт Вінні та його друзі мастодонт, північний олень та шерстистий носоріг засумували за своїми юними відвідувачами, тому запрошують 26 жовтня на 12 год. на товариську зустріч.

Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються, якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому, коли частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи. Познайомляться з тваринами, які жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин.

Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, розмальовок, переглядом фрагментів мультфільмів. Щоб маленькі відвідувачі не втомлювалися, нами власноруч виготовлені зручні подушки для сидіння.

Сформуються групи від 5 до 15 чоловік. Для цього потрібно зареєструватися або зателефонувати на 097 220 15 93. Екскурсію проведе завідуюча науково-дослідницьким відділом природи Наталка Захарчук», – повідомляють організатори екскурсії.

Вхідний квиток для дітей – 20 грн (з урахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування.

Раніше ми писали, 31 жовтня вінничан запрошують на нічні екскурсії до музею – розкажуть про міфи і традиції Вінниччини з найдавніших часів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: екскурсія діти музей 
Матеріали по темі