Суспільство

Маленький дизайнер: 6-річний вінничанин Метью Прейс вигадує костюми та шиє ексклюзивні футболки. Фото

28 вересня 2020, 15:50

Шестирічний вінничанин Метью Прейс Ннаджиофор днями вразив мережу дизайнерською футболкою, яку розкроїв та пошив власноруч. Його мати, 39-річна Ольга, виклала у соціальних мережах кадри, як молодший син акуратно шиє із яскравої тканини теніску.

«Матюша, так називаємо сина дома, від самого ранку суботи, як прокинувся, вирішив зробити щось цікаве. Думав, думав, аж раптом каже, я буду шити собі футболку. У мене був залишок яскраво-червоної тканини. Я з ним нею і поділилася. Над викройкою він довго не думав. Взяв свою стару футболку, по ній і зробив лекал. Як тримати голку у руках, він добре знає. Бо я шию, моя мама шиє. Кілька разів йому показували і на практиці допомагали. Тож, за півгодини, практично, нова річ у його гардеробі вже була готова. Я ще й пожартувала на своїй сторінці, що ми готові приймати замовлення. А Матюша зауважив, що готовий продавати свої футболки по 30 гривень за одну», - розповідає Вінниця.info Ольга.

Метью Прейс четверта і найменша дитина у інтернаціональній родині. Мати – вінничанка, а батько близько 20 років переїхав до України з Нігерії.

«У молодшому сині є хист дизайнера. Півроку тому, за його авторство, вже пошили костюм клоуна. Він сам розробив образ. І багато допомагав у пошитті», - продовжує Ольга.

Нині хлопчик готується весело відзначити Хелловін.

«Моя знайома передала з паєток блискучий череп. Син його нашив на чорну футболку, щоб серед друзів викликати фурор. На Хелловін готує костюм зомбі», - зауважила Ольга.

За словами матері, син дуже цілеспрямований та творчій.

«Для нього важливо довести до кінця розпочату справу. І дуже важливо отримати оцінку своєї роботи. Він від цього кайфує», - підкреслює Ольга.

Окрім шиття та дизайну одягу, Метью Прейс цікавиться шоу-бізнесом та планує піти на гурток акторської майстерності.

Вінниця.info

Теги: Вінниця маленький дизайнер Метью 
Матеріали по темі