Політика

Малиновський та Щербаківська вийшли на мітинг під Вінницьку облраду

8 червня 2017, 10:14

8 червня перед сесією Вінницької обласної ради опозиціонер Віктор Малиновський (Голос народу) привів людей на мітинг. Причиною протесту В. Маліновський називає звернення, яке мало виноситись на сесію щодо продажу землі. Фактично він озвучує ті ж вимоги, що і «Батьківщина». Варто відмітити, що питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної ради7 скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, щодо ринку землі», через яке два десятки людей вийшли на пікет, зняли з розгляду порядку денного.

Окрім Маліновського, на мітинг під облраду вийшла і екс-заступниця голови Вінницької облради Людмила Щербаківська («Батьківщина»). Людмила Михайлівна одноголосно з Віктором Васильовичем розповіли пенсіонерам про необхідність мораторію на продаж земель сільськогогосподарськкого призначення.

Поки Людмила Михайлівна стояла з пікетувальниками, Голова облради Анатолій Олійник в залі зачитав рішення, за яким головою фракції партії «Батьківщина» в облраді обрали Олега Мейдича, який замінив Владислава Роя.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг сесія 
Матеріали по темі