Суспільство

Маски, обмежувальні стрічки і температурний скринінг на вході. Фоторепортаж з сесії Вінницької облради

23 липня 2020, 13:04

23 липня депутати Вінницької облради зібрались на сесію. Напередодні провели тотальну дезінфекцію сесійної зали. Депутатів розсадили на місця з дотриманням дистанції – через одне місце. Вільні місця «заклеїли» обмежувальними стрічками.

Перед входом до сесійної зали усім роздали захисні маски, рукавички, а також провели температурний скринінг. Зареєструвалося для участі у сесії 58 депутатів. Дев'ятеро з них голосували «вручну». На порядок денний винесли 36 питань.

На початку сесії привітали із призначенням на посаду голову Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова.

Так на сесії депутати затвердили звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2019 рік.

Ухвалили Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестрів 2019-2020 навчального року. Також затвердили Порядок надання соціальних послуг стаціонарного догляду особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади. Зазначені соціальні послуги надаватимуться в обсягах, що визначені державними стандартами. Соціальні послуги таким особам можуть надаватися як за плату, так і безоплатно.

На сесії дали згоду комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» на проведення будівельних робіт по об’єкту, а саме по реконструкції хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології.

Затвердили рішення про встановлення творчих стипендій. За це проголосували 47 обласних обранців. Відтак з 1 січня цього року щорічні творчі стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації призначатимуться 18 письменникам Вінниччини у розмірі 1000 грн щомісяця.

Депутати підтримали проект рішення про створення створення територіального дорожнього фонду Вінницької області. Сесія обласної ради закінчилася за майже три години. За цей час депутати розглянули усі питання, які виносили на порядок денний.

Як проходила сесія Вінницької обласної ради, дивіться у фоторепортажі:


Більше фото в слайдері

Вінниця.info

Теги: сесія обласна рада карантин 
Матеріали по темі