Здоров‎’‎я

Масове отруєння - після «фірмового» салату в кафе до лікарень Вінниці потрапили дорослі, підлітки і дитина

6 липня 2021, 10:11

6 липня під наглядом медиків залишаються пацієнти, які потрапили до лікарень міста Вінниці протягом кількох днів з 3 по 5 липня. За медичною допомогою звернулись 17 осіб, які вживали їжу в ресторані у с. Майдан Чапельський Вінницького району. З попереднім діагнозом гострий ентероколіт на стаціонарному лікуванні 13 людей. Троє - 17-річні підлітки, які святкували випуск та дитина, яка була з батьками в кафе.

Як повідомив Вінниця.info керівник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук, масове отруєння сталось після відвідин кафе-бару «На Майдані». Кафе закрили на 10 днів.

«Це було не в один день. Отруїлись люди, які були в різних компаніях. 2 липня там святкували випуск, а 3-го родина з дитиною замовила їжу. Зараз визначаємо, що стало причиною масового отруєння», - зазначив Григорій Сидорук.

Відомо, що всі постраждалі їли «фірмовий» салат з майонезом і куркою.

Під наглядом медиків Вінницької обласної клінічної дитячої інфекційної лікарні троє дітей.

«Пацієнти у стані середньої важкості. Вони у нас четверту добу. Питання про виписку на цей момент не йдеться. Чекаємо результати досліджень їх аналізів», - повідомили Вінниця.info з Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня.

Відомо, що під наглядом медиків Вінницької клінічної лікарні № 1 ще восьмеро пацієнтів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з архіву редакції.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: масове отруєння 
Матеріали по темі