Події

Матеріали по нещасному випадку, який трапився під час ремонту вулиці Бучми, передали до прокуратури

19 жовтня 2017, 10:00

 В управлінні Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, під час якого навантажувачем травмовано дорожнього робітника на вул. Бучми. Матеріали передали до прокуратури.

Про це йдеться в повідомленні управління Держпраці у Вінницькій області.

Нещасний випадок трапився 12 вересня - автонавантажувач наїхав на 33-річного дорожнього робітника, який працював на вул. Бучми.

Автонавантажувач BOBCAT S-250 рухався заднім ходом, подаючи в автоматичному режимі звуковий сигнал. Працівник намагався прибрати лопатою з шляху невелику кількість відфрезерованого асфальту. Автонавантажувач наїхав на праву ногу робітника. Чоловіка було госпіталізовано до Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги з переломами кісток тазу.

Основними причинами настання нещасного випадку названо порушення вимог безпеки під час експлуатації автонавантажувача BOBCAT S-250 та порушення вимог інструкції з охорони праці дорожнім робітником – перебування на небезпечній відстані та у зоні руху заднім ходом автонавантажувача.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок стався під час виконання трудових обов’язків на робочому місці, його визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: травмування 
Матеріали по темі