Економіка

МАУ запустила автобусні рейси з Вінниці до Борисполя. На маршрут поставили «Neoplan»

2 липня 2019, 10:17

1 липня авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» почала виконувати інтермодальні перевезення, які передбачають доставку пасажирів МАУ з Вінниці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» і в зворотному напрямку

Про це Вінниця.info повідомляє прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України».

Щоденні рейси між Вінницею та Києвом виконуватимуться на автобусах Neoplan. Відправлення з Києва ‒ від терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль», з Вінниці ‒ з привокзальної площі КП «Аеропорт Вінниця».

Розклад автобусних рейсів:

Київ – Вінниця час відправлення 20:25 година

Вінниця – Київ час відправлення 03:00 година.

Час в дорозі – 4 години.

Зареєструватися на комбіновані рейси можна на сайті авіакомпанії та з мобільних пристроїв. Також діє автоматична реєстрація. Норми багажу і ручної поклажі МАУ поширюються на комбіновані рейси. При цьому реєструвати багаж на автобусну частину маршруту не потрібно. До перевезення автобусами не приймаються тварини, великогабаритне спортивне спорядження, нескладні інвалідні крісла та зброя.

Придбати єдиний квиток на комбінований рейс автобус + авіа можна в касах, на офіційному сайті МАУ, а також у спеціалізованих агенціях.

«Для авіакомпанії МАУ це перший досвід інтермодальних перевезень, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. ‒ При цьому комбіновані рейси автобус + авіа успішно практикують багато великих європейських перевізників, коли мова йде про доставку пасажирів до базового аеропорту з населених пунктів, які розташовані в радіусі 300 км. Оформлення такого типу перевезення наскрізним квитком страхує наших пасажирів від різних непередбачених ситуацій під час їхньої подорожі».

Нагадаємо, що МАУ скасувала щоденні авіарейси з Вінниці до Києва. Запуск автобусного рейсу спочатку планували на 15 липня.

Вінниця.info, головне фото із сайту wing.com.ua

Теги: авіаперевезення автобус 
Матеріали по темі