Місто

Мавпочка, Фіксік та Миколай відкрили у Вінниці Резиденцію Дідуся Мороза

19 грудня 2015, 17:10

 19 грудня у Вінниці на майдані Незалежності в День Святого Миколая відкрилася Резиденція Діда Мороза.

Ключі від Резиденції Нафаня урочисто вручив Святому Миколаю. В цьомк році в Резиденції поселилися двоє нових персонажів - Фіксік та Мавпочка, малюки їх радо зустріли. Для всіх відвідувачів в день відкриття відбувся святковий концерт. Після чого Святий Миколай прийняв в Резиденції діточок, які вишикувалися у величезну чергу, аби розповісти віршик чи заспівати пісеньку.

Тут з 19 по 24 грудня маленьких вінничан чекатиме Миколай. З 25 грудня маленьких вінничан розважатимуть зіркові Діди Морози, роль яких виконуватимуть відомі вінничани.

А ось справжній Дід Мороз приїде до Вінниці з Всеукраїнської подорожі 27 грудня та зіграє зі Святим Миколаєм в солодкі шахи.

Щодня протягом місяця вінницька малеча матиме можливість поспілкуватись із казковими та мультяшними героями та цікаво і з користю провести час у в Резиденції Дідуся Мороза.

Резиденція працюватиме з 16 до 20 години в будні та з 14 до 19 години у вихідні і святкові дні.

Нагадаємо, цього року вперше у Вінниці для малечі запустять спеціальний маршрут нового трамваю, який їздитиме від зупинки «ДідМорозівська» до школи № 30 і назад, без зупинок. Вхід для дітей безкоштовний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Резиденція казка 
Матеріали по темі