Суспільство

Мавпу, яка жила в П’ятничанському парку, повернули додому. Спіймали тварину будівельники

22 серпня 2018, 12:11

 Кілька місяців тому у парку на П’яничанах помітили мавпу. Тварина стрибала деревами, їла яблука і навіть «господарювала» на городах місцевих жителів. Після багатьох марних спроб утікачку нарешті вдалося повернути додому.

Віталій, який є власником зоодворику у Центральному парку, розповів журналісту Вiнниця.info, що сьогодні мавпа в безпеці. А втекти їй вдалося під час однієї з екскурсій, які проводили для дітей на території приватного будинку.

«У нас хлопчик, для нього купили дівчинку, однак вона ще зовсім мала, не звикла до людей. Привезли її на адаптацію. Ми проводимо екскурсії для дітей. Під час однієї з них дружина розповіла малечі, як потрібно поводитися, але одна дитина послухала і зробила своє – відчинила двері у кімнаті. Тоді мавпа і втекла.

Ми не піднімали паніку, бо знали, що тварина на території ендокринологічного диспансеру. Були вдячні Богу, бо там вона не пропаде», - пригадує власник мавпи.

Примата не ловили, а чекали, доки та призвичаїться. Боялися налякати, щоб не втекла до лісу. Однак з часом у мавпи з’явилися кілька «хазяїв».

Повернути тварину до справжнього власника допомогли будівельники.

«Будівельники, які обшивали фасад лікарні, зловили її за хвоста. Чоловіки працювали на висоті. Напевно, для мавпи це було шоком і вона не зрозуміла, що то були люди. Бачила, що вони лазять, як вона. Подзвонили до нас, ми приїхали, дали грошову винагороду.

Таким чином мавпа повернулася додому до зими. Ми дуже раді цьому, бо зимою вона б загинула», - говорить Віталій.

Утікачка ще не має імені. Вінничанам пропонують підібрати їй найвдалішу кличку. Варіанти можна озвучувати в зоодворику. Щоправда, там мавпа з’явиться не раніше наступного літа.

Раніше ми писали, що у П’ятничанському парку поселилася мавпочка. Вперше тварину помітили там на початку травня. Вона їла листя на деревах і час від часу забігала до місцевих жителів на подвір’я.

Вiнниця.info

Теги: тварини 
Матеріали по темі