Суспільство

Майбутніх строковиків військовослужбовців з Вінниччини збирають до навчальних центрів

10 жовтня 2018, 09:03

9 жовтня розпочав роботу обласний збірний пункт Вінницької області (м. Козятин), до якого прибули призовники на строкову військову службу.

Про це повідомляє Вінницький ОВК.

Хлопці проходять перший інструктаж, отримують перші настанови. Призовники були оглянуті на контрольному медичному огляді обласною військово-лікарською комісією, з ними провели додатковий професійно-психологічний відбір. Враховуючи досить високі вимоги до стану здоров’я, морально-ділових якостей, фізичної підготовленості – не кожен юнак, який бажає служити, може бути придатним до військової служби.

10 жовтня призовники будуть направлені до навчальних центрів Збройних Сил України, де пройдуть курс початкової підготовки.

Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, проте для тих, хто має вищу освіту та ступінь магістра, цей термін складатиме 12 місяців. Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, збережеться їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.

Вiнниця.info, фото - ОВК

Теги: військові 
Матеріали по темі