Події

Майже 100 тисяч ₴ за аварійну каналізацію. Жмеринський Водоканал оштрафували через забруднення річки

16 серпня 2021, 09:50

У Жмеринці місцевий Водоканал оштрафували майже на 100 тисяч гривень. Через аварійний стан каналізаційних мереж підприємство забруднювало річку Баран. Екологи відібрали проби води на дослідження.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

«Нашими інспекторами було проведено планову перевірку КП «Жмеринкаводоканал». Перевіркою встановлено, що внаслідок аварійного стану каналізаційних мереж стоки не потрапляють на очисні споруди каналізації. Неочищені стічні води підприємства відводяться у водний об’єкт (р. Баран) з каналізаційного колектору в м. Жмеринка, що призводить до забруднення поверхневих вод та є порушенням умов дозволу на спеціальне водокористування. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції під час перевірки відібрано проби на скиді стічних вод та проведено вимірювання складу та властивостей проб вод. Крім того, підприємству надано припис щодо усунення виявлених порушень», - йдеться у повідомлені.

Згідно «Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів» спеціалістами Інспекції проведено розрахунок збитків та пред’явлена претензія підприємству на суму 93 998 грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Жмеринка Водоканал штраф 
Матеріали по темі