Місто

Майже порожні зупинки, але людні супермаркети: як у Вінниці триває четвертий день карантину

20 березня 2020, 18:11

З початку поточного тижня у Вінниці та країні запровадили ряд жорстких обмежень, спрямованих на захист населення від коронавірусу. З 17 березня на карантин закрили торгові центри, басейни, ресторани та кафе. З 18-го ‒ в країні заборонили міжміське пасажирське сполучення. З 19-го у Вінниці працює система оповіщення, за якою людей закликають залишатися на період карантину вдома. Журналіст Вінниця.info вирішив перевірити, як наразі триває життя міста.

На 15:45 20-го березня по вулиці Київській, на відрізку дороги від Водоканалу до школи-коледжу, людей майже нема. Це можна пояснити також тим, що по обіді в робочий день більшість вінничан, чиє місце роботи не закрили на карантин або людей не перевели на дистанційну форму, ще працюють. На зупинці Меморіал Визволення, яка є кінцевою тролейбусів за маршрутами 2, 6, 8, 9, 13 та маршрутних таксі 16А і 28, всього кілька пасажирів. Люди намагаються триматися на відстані.

Перехожі з’явились ближче до зупинки на школі-коледжу №29. В масках по вулиці майже ніхто не ходить, хіба на зупинці вулиця Станіславського стояли кілька людей, котрі надягнули захисні пов’язки.

На 16-у годину в АТБ на Київській, 104, доволі людно. Тут людей в масках більше. Попри новини, що в Києві у всіх супермаркетах АТБ, незалежно від їх розмірів, впускатимуть лише по 15 чоловік, у Вінниці, вочевидь, це нововведення ще не діє. Відвідувачів у супермаркеті значно більше. До речі, на полицях поменшало макаронних виробів та круп.

В супермаркеті «Гаманець», що за адресою проїзд Станіславського, 7, в продажі з’явилися захисні маски.

В обох супермаркетах наразі наявні засоби для дезінфекції, якими відвідувачі можуть скористатися на вході або на виході з магазину.

Нагадаємо, раніше ми писали, як у місті працюють «Урожай» та супермаркети в умовах жорсткого карантину. У Вінниці також закликають не скуповувати товари першої необхідності, адже супермаркети на період карантину працюватимуть, і продукцію завозитимуть регулярно.

Вінниця.info

Теги: карантин 
Матеріали по темі