Місто

Мечі, щити і кольчуги – у центрі Вінниці триває Лицарський турнір. Фоторепортаж

19 жовтня 2019, 16:07

19 жовтня у Вінниці розпочався Лицарський турнір пам'яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка, який триватиме два дні. Дійство відбувається біля колишнього кінотеатру «Росія».

За словами керівниці клубу історичної реконструкції «Аркона» Ольги Грабовської, цьогорічний турнір – особливий. Окрім змагання лицарів, яких буде близько сотні з усіх куточків України, для глядачів підготовлено повноцінну концертну програму, яка включає у себе виступи бардів-менестрелів, а також фотолокації, гарячий куліш, який готують просто неба.

Учасниками змагань стали представники 15 клубів історичної реконструкції з 10 міст України.

Відвідувачі можуть поринути у часи Середньовіччя, спостерігаючи за лицарськими боями, зокрема, турнір включає у себе бої у номінаціях «Щит – меч. Жінки», «5 на 5. Чоловіки» та «3 на 3. Жінки».

«Одна з мрій Максима – це відродження національної культури, звичаїв та традицій на Вінниччині. Він хотів, щоб наш регіон славився на всю Україну своїми знаковими національно-патріотичними заходами. Одним з таких заходів, безперечно, є лицарський турнір, який вже відбуватиметься втретє та вшанує світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які мріяли про краще майбутнє України та віддали за цю мрію найдорожче – власне життя», – розповідала піж час прес-конференції мати Героя Небесної Сотні Максима Шимка, представниця громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Зоя Кузьменко.

Лицарський турнір триватиме також триватимуть завтра, 20 жовтня.

Більше фото у слайдері

Вінниця.info

Теги: змагання лицарський турнір Максим Шимко  
Матеріали по темі