Місто

Медіа-студія, кабінет біології та арт-індустрія: у Вінниці визначили переможців конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»

7 травня 2021, 16:01

У Вінниці 6 травня визначили дев'ять проєктів-переможців конкурсу «Бюджет шкільних проєктів». Серед них медіа-студія з елементами соціального підприємництва, сучасний кабінет біології. На них виділили понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Загалом у другому етапі конкурсу взяли участь учні з 33 шкіл Вінницької міської територіальної громади. В результаті перемогли вісім великих проєктів та один малий.

Для оцінки учнівських проєктів сформовано Координаційну раду, до якої увійшло майже 50 осіб. Серед них представники громадських організацій, структурних підрозділів міської ради, Національний експерт Офісу Ради Європи в Україні та учні з 36-ти закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади. За умовами конкурсу учні оцінювали усі проєкти, окрім того, який стосується їхньої школи. На підставі оцінок членів Координаційної ради складено рейтингову таблицю та визначено проєкти-переможці, які будуть реалізовані у 2021 році.

«На конкурс подано 30 великих проєктів з обсягом фінансування до 300 тис. грн, та чотири малі проєкти – до 100 тис. грн. Загальний бюджет конкурсу 2,5 млн грн. Хочу зазначити, що є навіть такі проєкти, які члени координаційної ради запропонували подавати на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Проєкти-переможці будуть реалізовуватися у 2021 році», - зазначила начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко.

Відзначимо, конкурс «Бюджет шкільних проєктів» проходить у Вінниці з 2019. У зв'язку з тим, що школярі досить активно долучилися до проєкту, у 2020 році, за ініціативи міського голови Сергія Моргунова, удвічі збільшили призовий фонд: до 2 мільйонів гривень. А цього року фінансування зросло ще на пів мільйона гривень.

Цього року перемогли такі проєкти:

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: «Бюджет шкільних проєктів» 
Матеріали по темі