Суспільство

«Медсестра Іванка»: на Вінниччині чат-бот перевіряє витрати бюджетних коштів на COVID

25 листопада 2020, 16:45

В Україні запустили чат-бот «Медсестра Іванка». За допомогою нього можна перевірити тендери і кількість витрачених бюджетних коштів, виділених на боротьбу з COVID-19 в медичних закладах.

Бот запустила громадська організація «Антикорупційний штаб». Мета чат-боту – допомагати українцям виявляти корупцію в медичних закладах.

«Щодня лікарні витрачають мільйони гривень на медичні товари і послуги для боротьби з COVID-19. Часто ці кошти витрачаються неефективно, або ж хворі не отримують безкоштовне лікування, за яке держава вже заплатила. Тому якщо лікарі стверджують, що в медзакладі немає необхідних ліків чи масок – кожен може перевірити цю інформацію через чат-бот і поскаржитися на корупцію» –– виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб» Сергій Миткалик.

Всього у Вінницькій області витратили 460 млн грн на боротьбу з COVID-19. Найбільше товарів закупила Вінницька міська клінічна лікарня № 1 – 61,3 млн грн. Найдорожчою ж закупівлею області виявилася рентгенівська діагностична система за 6,4 млн грн (дані Prozorro).

Посилання на чат-бот @DoctorIvankaBot

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: медсестра Іванка закупівля медзаклад 
Матеріали по темі