Місто

Медичний центр сімейних лікарів планують збудувати на вулиці Київській. Проект

30 вересня 2019, 12:16

У Вінниці планують збудувати Медичний центр сімейних лікарів. Розташують його за адресою вулиця Київська, 49,а. На сайті міської ради оголосили про початок громадського обговорення, яке триватиме протягом місяця.

«Замовником виготовлення містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками «Реконструкція існуючих магазину та аптеки під Медичний центр сімейних лікарів з надбудовою другого поверху по вул.Київській, 49а в м. Вінниці» є громадянин Щур Анатолій Михайлович.

З матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59», - зазначають на сайті мерії.

Згідно генерального плану територія, де знаходиться ділянка під будівництво медичного центру відноситься до житлово-громадської забудови. На ділянці розміщена існуюча аптека із збірних конструкцій та квітковий кіоск, що підлягають знесенню.

Будівництво медичного центру передбачає влаштування приміщень підвалу, першого та другого поверхів в каркасному варіанті з монолітними перекриттями для забезпечення міцності та надійності будівлі. Огороджуючі конструкції передбачені з газобетонних блоків.

В підвальному поверсі передбачені аптечний пункт, кімнати середнього та молодшого медперсоналу, серверна, гардероб, водомірний вузол, електрощитова, господарчі та санітарно-технічні приміщення.

На першому поверсі передбачені кабінети для сімейних лікарів, процедурна, вестибюль, дві сходові клітини, санітарні та побутові приміщення та інші приміщення лікувально-профілактичного призначення згідно технологічних вимог.

На другому поверсі заплановані приміщення для медсестер, процедурна, стерилізаційна, палати для хворих та палата інтенсивної терапії, анестезіологічний кабінет, кабінет хірурга, мийна, матеріальна та інші приміщення згідно санітарних та технологічних вимог.

Всі поверхи зв’язані між собою двома сходинковими клітинами та ліфтом. Для маломобільних верств населення передбачені пандуси згідно ДБН В.2.2- 17-2006.Вiнниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: лікарня громадське обговорення будівництво ВМР 
Матеріали по темі